» Katalóg » Spestrenie ponuky »
Kategórie
Spestrenie ponuky (1)
Hobby čističky do 2,5L (4)
Čističky PS, 40 kHz->
Čističky ELASON, 40 kHz (7)
Čističky ENETRON, 40 kHz
Čističky ENETRON II, 40 kHz (6)
Čističky ENETRON II, 28kHz
Čističky DSA, 20/40 kHz (8)
Čističky séria V, 28/40 kHz (2)
Čističky Kraintek-> (43)
Multifrekvenčné čističky-> (7)
Priemyselné čističky NSSD (5)
Priemyselné čističky do 100L (7)
Priemyselné čističky nad 100L (9)
Čistiace koncentráty (12)
Výrobcovia/značky
Rýchle hľadanie
 
Použite kľúčové slová pre nájdenie tovaru ktorý hľadáte.
Rozšírené hľadanie
Informácie
Dodacie podmienky
Prečo čistiť ultrazvukom
Nákup na splátky- QUATRO
PREDAJŇA
Reklamačný poriadok
Zľavy
Referencie
Princíp čistenia ultrazvukom
Funkcie ultrazvukových čističiek
Čo nečistiť v ultrazvukovej čističke
Výber čističky
Kontakt

Partneri

Detektory kovov Zbrane
UV sterilizátor obuvi 32,00 €
[26,67€ bez DPH]

Prístroj je vhodný na prevenciu a odstraňovanie rôznych chorôb chodidiel plesní ( pedis tinea ) , zápachu topánok , apod. Majte nohy v príjemnom a zdravom prostredí !

Lekárske výskumy potvrdzujú vysokú účinnosť ultrafialového žiarenia UVC pri likvidácii rôznych druhov škodlivých mikroorganizmov ako sú baktérie , vírusy a plesne . Táto metóda dezinfekcie je veľmi vhodná tam , kde sú iné metódy ťažko použiteľné , napríklad u plesne Trichophyton alebo rôznych druhov plesne Candida . Účinnosť tejto metódy pri použití prenosného sterilizátora obuvi UVCON - F01 dosahuje až 99 % . Prístroj UVCON - F01 využíva profesionálne patentovo chránenú technológiu vysoko kvalitných germicídnych UV lámp quartz spoločnosti GMY , ktorá je preverená viac ako desaťročnými skúsenosťami .

Technológia UV sterilizácie využíva ultrafialové žiarenie s vlnovou dĺžkou 253,7 nm , ktoré preniká priamo cytoplazmatickou membránou buniek mikróbov a rozrušuje štruktúru DNA alebo RNA patogénnych organizmov akými sú baktérie , vírusy a plesne . Toto žiarenie rozrušuje molekulárne väzby ich nukleovej kyseliny , takže sa tieto organizmy nemôžu ďalej množiť alebo sú okamžite usmrtené .

Počas prevádzky UV lampy sa vytvára veľké množstvo ozónu , ktorý má taktiež sterilizačné účinky . Vďaka veľmi silnej oxidácii dochádza k trvalým zmenám v štruktúre cytoplazmatickej membrány buniek patogénnych organizmov a tým k ich usmrteniu .

Vlastnosti výrobku

1. Prístroj obsahuje vysoko intenzívny zdroj UVC 253,7 nm s výkonom viac ako 2000μW/cm2 , ktorý spoľahlivo usmrcuje baktérie , vírusy a plesne .

2. Ozón , ktorý pri prevádzke lampy vzniká sa dostáva do dutín a iných ťažko prístupných miest vo vnútri obuvi a vykonáva tak ďalšie sterilizáciu .

3. Odstránenie zápachu a vysušenie . Zničením mikroorganizmov dochádza k odstráneniu nepríjemného zápachu z obuvi . Pri prevádzke lampy vzniká tiež teplo , ktoré spôsobuje v určitej miere vysúšania sterilizovaného predmetu .

4. Úspornosť a vysoká účinnosť . Vďaka použitej metóde sterilizácie nevznikajú žiadne škodlivé znečisťujúce látky - jedná sa o čisto fyzikálny proces . Po 15 minútach prevádzky dôjde k zničeniu 99,9 % mikroorganizmov .

5. Dlhá životnosť a ľahká údržba . Životnosť zdroja žiarenia je 8000 hodín . Použitý typ UV žiarovky so závitovou päticou umožňuje jednoduchú výmenu .

U nových topánok je účinok okamžitý , u starších dlho používaných je účinok badateľný do dvoch dní .

Recenzie/komentáre
Zákazníci ktorí kúpili tento tovar, kúpili aj
CE 7200A /2,5L
CE 7200A /2,5L
Košík viacej
Konverzný kurz:
1€ = 30,1260 Sk
0 položiek
Upozornite priateľov
 
Upozornite priateľov na tento tovar
Novinky viacej
Priemyselná čistička NSSD 1006L /11L
Priemyselná čistička NSSD 1006L /11L
1.355,00 €
[1.129,17€ bez DPH]

Upozornenie viacej
UpozornenieInformujte ma o zmenách v UV sterilizátor obuvi