.

 

Podmienky vstupu do predajne sa riadia podľa aktuálneho COVID AUTOMATU, alebo protipandemických opatrení.


 

 

 

Predajňa GDU bude 17.1.  a 19.1. zatvorená.


 

 

 

 

 

 

Porovnanie rôznych spôsobov čistenia nábojníc pri prebíjaní streliva.

 

 

Revolučná novinka v oblasti ultrazvukového čistenia !!


Ponorný ultrazvukový žiarič

 

 

 


Predaj profesionálnych a hobby ultrazvukových čističiek pre tetovacie štúdiá,nechtové štúdiá, zubné ambulancie,nemocnice,pálenice, hodinárstva, zlatníctva autoservisy, priemyselné podniky...

Predaj čistiacich koncentrátov pre ultrazvukové čističky na rôznorodé použitie.

 

 

 


 

 

Ultrazvukové čistenie je určite najrozšírenejšou aplikáciou z oblasti ultrazvukových technológií. Využitie ultrazvukového čistenia je naozaj rôznorodé a vďaka cenovej dostupnosti čistiacich prístrojov sa rozšírilo okrem priemyslu a zdravotníctva aj do iných odvetví, napríklad rôzne servisy, autoopravovne, zlatníctva, optiky, pedikúry, tetovacie salóny ...

 


Využitie ultrazvuku pri čistení tvarovo zložitých súčiastok je takmer bezkonkurenčnou metódou. V ultrazvukových čističkách sa dokonale vyčistia aj dutiny a všetky neprístupné miesta, ktoré sa klasickými mechanickými metódami čistia veľmi ťažko alebo sa nedajú vyčistiť vôbec.

 

 

Spojenie čistiacich účinkov ultrazvukového čistenia a vhodného roztoku zaručuje vo väčšine prípadov veľmi dobrý a opakovateľný výsledok.

 

 

   
Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Copyright 2016 - 2022 © ultrazvuk-ke.sk